Meist > Meedia

2019

Haus Galerii uus näitus "Punk-Barokk" ülistab vabadust

ERR 06.03.2019

Kolmapäeval avatakse Haus Galeriis rühmituse NEO*EKS*PRE*POST näitus "Punk-Barokk", mille loosungiks on suurlinlikult mäslev ilu, mis päästab maailma.

Haus Galeriis avatakse rühmituse NEO*EKS*PRE*POST näitus

Postimees 04.03.2019

Kolmapäeval, 6. märtsil kell 18 avatakse Haus Galeriis rühmituse NEO*EKS*PRE*POST näitus «PUNK-BAROKK», mille loosungiks on suurlinlikult mäslev ilu, mis päästab maailma. Varieeruva koosseisuga kunstirühmitust esindavad seekord kunstnik, sisearhitekt ja rühmituse president Andro Kööbi maalid ning kunstnik ja keraamik professor Urmas Puhkani skulptuurid.

Galerii: klaasikunstnikud tõid Haus galeriisse kooskõla

ERR 08.02.2019

8. veebruaril avati Haus galeriis Eesti Klaasikunstnike Ühenduse näitus "Kooskõla", mis kannab alapealkirja "Klaas ruumis".

Haus Galeriis avatakse klaasikunstinäitus

Postimees 05.02.2019

Reedel, 8. veebruaril kell 17 avatakse Haus Galeriis Eesti Klaasikunstnike Ühenduse traditsiooniline näitus «Kooskõla», mis tänavu kannab alapealkirja «Klaas ruumis». Näitusel osalevad: Kairi Orgusaar, Ivo Lill, Piret Ellamaa, Kati Kerstna, Merle Kannus, Kateriin Rikken ja Sofi Aršas (näituse kuraator), see jääb avatuks kuni 5. märtsini 2019.

Algab vestlusõhtute sari "Kunst ja raha" Mikkeli muuseumis

Pealinn 08.01.2019

Kolmapäeval, 16. jaanuaril kell 18.00 alustab Mikkeli muuseumis näituse "Rahakunst" raames vestlusõhtute sari, kus kunsti ja raha omavahelisest suhtest ning nende muutumisest ajas kõnelevad kunstnikud Siim-Tanel Annus, Mall Nukke, Flo Kasearu, Eva Sepping ja Tanja Muravskaja ning kunsti väärtustajad-investeerijad Enn Kunila, Peeter Lepik, Vahur Kraft ja Piia Ausman.