Näitused > Toimunud > Haus 2

ok_na_414.jpg

Haus 2 22.02.2017-25.03.2017

Eesti Klaasikunstnike Ühendus

Kooskõla. Ongoing / Going On

Viiendat aastat järjest külastab eesti klaasikunst Haus Galeriid, et luua dialoog galerii statsionaarse kunstiekspositsiooniga. Traditsiooniks kujunenud näituse pealkirjale "Kooskõla" on tänavu lisandunud alapealkiri „Ongoing / Going On.“

„Ongoing / Going On“ on näitus, mis on varasemalt 2016. aasta suvel olnud eksponeeritud Peterburis Jelagini saare klaasimuuseumis. Näituse eesmärgiks oli tutvustada Peterburi kunstipublikule oma karjääri alguses olevate eesti klaasikunstnike loomingut.  Pärast Peterburi publikuga soojade suhete loomist on aeg noortel klaasikunstnikel tutvustada oma loomingut ka kodupublikule.

Esmaspäeval, 20. märtsil kell 17 toimub näitusel ka kohtumisõhtu autoritega, kuhu on oodatud kõik huvilised. Saab näha kunstnikke, kuulda tööde sünni ja loomise tagamaadest ning küsida kõike huvipakkuvat otse autoritelt endilt. Täpsema info jaoks hoia silm peal siin.

Näitusel on väljas skulpturaalsed väikevormid ja objektid, mis pakuvad kindlasti huvi nii kollektsionääridele kui kõigile kunstisõpradele. Optilisest materjalist tööd sobivad hästi pidupäevakingitusteks või täienduseks kodusesse kunstikollektsiooni. 

Näitusel on esindatud tööd kaheksalt kunstnikult: Aleksandra Pavlenkova, Andra Jõgis, Caspar Sild, Kateriin Rikken, Kristiina Oppi, Külli Nidermann, Maarja Mäemets ja Maria Tamm.

< tagasi
Teritus / Sharpening
Caspar Sild
Teritus / Sharpening
2016. külmtöötlus, betoon, roostevaba teras, kangas 5 x 100 cm (raamimata)
hind 195
Paabulind / Peacock
Aleksandra Pavlenkova
Paabulind / Peacock
2016. klaas, klaasipuhumine 28 x 15 cm (raamimata)
hind 360