Oksjonid > Sissejuhatus

NB! 2020. aasta kevadoksjonile registreerumine on alanud. Huvi korral võtke meiega ühendust ja me saadame teile e-kirjaga registreerimise vormi ning selgitame osalemise üksikasju. Seoses käesoleva eriolukorraga täiustame oksjoni tarbeks online platvorme ning valmistame ette kõigi jaoks sobilikke ja asjakohaseid osalemise võimalusi. Jälgile meie infot! 

Oksjoniteostega saab tutvuda detailses kodulehe kataloogis mille leiate ka allolevalt pildilinglilt.   

auction-banner-1.jpg

---

Haus Galerii on eesti kunstiklassika oksjonite traditsiooni alusepanija, korraldades enampakkumisi juba  23 aastat.

Igal kevadel ja sügisel avatakse galeriis alati intriige loov ja huvipakkuv oksjoniteoste näitus, mis kätkeb endas ülevaadet eesti kunstiklassika ajaloost. Juhuslikke teoseid oksjonil ei ole. Pakutakse vaid hetkel kunstiturul olevat paremikku, mis on professionaalsete asjatundjate poolt hinnatud ja heaks kiidetud. Teosed on oksjonil esitletud kronoloogiliselt, varasemad pärinevad 19. sajandist ning hilisemad 20. sajandi lõpust. 

Oksjoninäitused on suurepäraseks ilustratsiooniks Eesti kultuuriajaloole, tulvil nii avastusi ja üllatusi, kui ka häid näiteid siinsest kunstitraditsioonist. Oksjoninäitusi on oodatud vaatama ja nautima kõik huvilised. Enampakkumisele on aga kutsutud vaid ostjad, kes on eelnevalt tutvunud oksjoni toimumise korraga ning end oksjonile registreerinud.  

Kunst kutsub vaatama, hindama, süveneme, peegeldades meid endid meie ajaloos ja ühiskonnas!