Studio 22

Rainer Kurm. Liigendatud maastik

2019. Akrüül ja lõuend 70 x 50 cm (raamitud)
alghind 750
Kui soovite teosega galeriis tutvuda, andke sellest eelnevalt teada.

Studio 22 "Rainer Kurm. Liigendatud maastik"

Meid ümbritsev tavaline, kaootiline, ettearvamatu, muutuv ja stiihiate meelevallas olev maailm, millega meil tuleb päevast päeva silmitsi seista, on tähelepanuväärne oma kahetisuses.
Nõudes tohutut tähelepanu, aega ja hingejõudu, õnnestub sel ikka ja jälle meid ekslikult veenda, et tegeledes piisavalt igapäevaste tähtsate ülesannetega, liigume kindlalt ja eksimatult oma ratsionaalse teadvuse poolt püstitatud õigete sihtide suunas.
Kuid taevalikus valgusvihus peatudes näed nukrat sügavikku eneses, on hea meelde tuletada, et pimedus, kahtlused, külm hingus saavad toitu vaid juhul, kui oleme tagasi lükanud meid alati ootava lõpmatu ja igavese armu.
Kui saame sel silmapilgul teadlikuks meid suunava Vaimu sügavast tarkusest, Lunastaja aegumatust ohvrist, Looja ootusest meie uuestisünniks, siis saame ka tunda lootuse ja rahu naasmist, ning uut müstilist valgust, mis täidab me südamed tõelise äratundmisrõõmuga.

Esinemine oksjonitel

Esinemine näitustel

Stuudio 22 VABADUSE STRUKTUUR JA POEESIA Haus Galerii 03.09.2019-03.10.2019 hind: 750

Ost ja broneerimine

Kui soovite seda teost osta või broneerida, täitke vorm ja vajutage nupule "saada".

Ostusoovi teate saamisel võtame teiega ühendust, et täpsustada teose eest tasumise ja teose kättesaamise tingimused.

Broneerimise teate saamisel broneerime teose teile seitsmeks tööpäevaks. Teatame teile ajavahemikust, mille jooksul saate galeriis teosega originaalis tutvuda ja otsustada, kas soovite teost osta.

<tagasi