Studio 22

Eneli Luiga. Puudutus

2018. Akrüül ja lakk puidul 35 x 35 cm (raamitud)
hind 680
Teosega saab tutvuda Haus Galeriis

Studio 22 "Eneli Luiga. Puudutus"

Maal „Puudutus”on inspireeritud Jaapani reisil kogetud muljetest. Tegelen teemadega, mis on mulle olulised, mind inspireerib looduse stiihia, inimese olemus ja seisundid, mis viivad kõrgemale argipäevast. Teose loomise märksõnadeks on sügavus, teravus ja ulakus (humoorikas poeesia). Kokku puutudes erinevate meediumitega, olen jäänud pidama maalile ja fotole, kuna nendes avaldub kõige sügavamalt ühendus sisemise ja välise maailma vahel, ainulaadne ja erakordne hetk, mis jäädvustub lõuendile või paberile. Maalides huvitab mind lugude jutustamine nähtu tajumise kaudu, meeldib omavahel põimida erinevaid ajastuid, leida neile uus tänapäevane seos, ja lisada oma nägemus. Maal on minu jaoks eelkõige tundeväljendus, puhas ja vahetu emotsioon. Olen spontaanne, kohati lausa ekspressiivne maalija ja maalin rohke värviga, sageli kasutan teose lõppfaasis viimistlemiseks lisaks spaatlile ja pintslile ka käsi. Kõikide kunstiliikide puhul naudin lihtsuse ilu, selget ja vaimukat ideede kontsentratsiooni.
Studio 22 liikmena hindan kõrgelt Tõnis Vindi panust eesti kunstiharidusse ja tema mõju sadade kunstnike loomingusse. Kunsti kogedes ja luues liigun tasakaalu ja esteetika poole – need on alustalad, mis sisaldavad sümbolite ja märksüsteemide saladusi, pildikeele mõistmist ja selle loomist. Lõpptulemuses pean oluliseks terviklikkust ja harmooniat.

Esinemine oksjonitel

Esinemine näitustel

Stuudio 22 VABADUSE STRUKTUUR JA POEESIA Haus Galerii 03.09.2019-03.10.2019 hind: 300

Ost ja broneerimine

Kui soovite seda teost osta või broneerida, täitke vorm ja vajutage nupule "saada".

Ostusoovi teate saamisel võtame teiega ühendust, et täpsustada teose eest tasumise ja teose kättesaamise tingimused.

Broneerimise teate saamisel broneerime teose teile seitsmeks tööpäevaks. Teatame teile ajavahemikust, mille jooksul saate galeriis teosega originaalis tutvuda ja otsustada, kas soovite teost osta.

<tagasi