Uudised > HEATEGEV OKSJON 6. SEPTEMBRIL

HEATEGEV OKSJON 6. SEPTEMBRIL

6. septembril kell 19.00 peetakse Kunstihoones kaasaegse kunsti oksjonit.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondil, Haus Galeriil, Kunstihoonel ja Hobusepea Galeriil on hea meel kutsuda Teid osalema heategeval kunstioksjonil.

Oksjon toimub esmaspäeval, 6. septembril kell 19.00 Kunstihoone suures saalis. Oksjonilt saadav tulu läheb Tallinna Lastehaiglale gastroskoobi muretsemiseks.

Oksjonile eelneb näitus, kus eksponeeritakse enampakkumisele tulevaid töid. Näitus on avatud alates 5. septembrist Kunstihoone suures saalis. Samas on saadaval oksjonit tutvustav materjal.

Oksjonile on võimalik registreeruda Haus Galeriis ning alates 5. septembrist ka Kunstihoone piletilauas, samuti tund enne oksjoni toimumist. Enampakkumisel osalemine koos oksjoni materjalidega maksab 100 krooni, mis läheb samuti Lastehaigla toetuseks. Oksjonil osalemise kord on toodud allpool.

Seekordne heategev oksjon koondab oma valikus silmapaistvaid kaasaegseid kunstnikke ning arvukalt auhinnatud, reprodutseeritud, eksponeeritud või muul moel tähelepanu võitnud töid. Autoritest on esindatud Peeter Mudist, Jaan Toomik, Marko Mäetamm, Jüri Arrak, Olav Maran, Leonhard Lapin, Kaido Ole, Rein Kelpman, Toomas Vint, August Künnapu, Valeri Vinogradov, Andres Tolts, Laurentsius, Juss Piho, Ado Lill jpt.

Oksjonit viib läbi Marko Reikop, musitseerivad Robert Jürjendal ja tema kitarristuudio.

OKSJONI TOIMUMISE KORD


OKSJONILE REGISTREERUMINE

Oksjonil osaleda soovija täidab registreerimislehe, mis jääb Haus Galerii oksjoni sekretariaati. Registreerimislehele kantav informatsioon on vajalik ostja isiku kinnitamiseks ja oksjonil arveldamise lihtsustamiseks. Korraldajad garanteerivad ostja isikuandmete konfidentsiaalsuse.
Täidetud registreerimislehe esitamisel saab ostja pakkumise numbri, mis kehtib oksjonipääsmena kahele ja maksab 100 (sada) krooni.


OKSJONIL PAKKUMINE

Pakkumine toimub kataloogis esitatud teoste loetelu järjekorras.
Oksjonil pakkumist viib läbi oksjonipidaja, kes teatab pakkumise alghinna, fikseerib kolmanda haamrilöögiga teose lõpphinna ja lahendab ainuisikuliselt kõik pakkumistega seonduvad küsimused.   
Ostja annab oksjonil omapoolsest pakkumisest märku oksjoninumbri tõstmisega. Oksjoni hinnasammuks on kuni 15 000 krooni maksvatel töödel 250 krooni, sealt edasi 500 krooni. Kui osaleja soovib pakkuda korraga suuremat summat kui eelnimetatud hinnasamm võimaldab, siis ütleb ta numbrit tõstes oma pakkumise, mis ei tohi ületada 2000 krooni. Lõplik pakkumine registreeritakse oksjonisekretäride poolt.

Oksjonile on võimalik esitada ka kirjalikke pakkumisi. Selleks palume võtta ühendust Haus Galeriiga.
Oksjonil on võimalik osaleda ka telefoni teel. Selleks palume enne oksjonit võtta ühendust Haus Galeriiga.

OSTETUD TEOSTE EEST TASUMINE

Oksjonilt ostetud teoste eest saab tasuda nii sularahas kui ka ülekandega. Oksjoni sekretariaadist väljastatakse igale ostjale vastav leping-arve. Oksjoni teoste eest tuleb tasuda 5 päeva jooksul peale oksjoni toimumise kuupäeva.
Ostja maksab teose eest oksjonil väljakuulutatud lõpphinna, millele täiendavaid makseid ei lisandu.

 

Täiendavat informatsioon oksjoni ja selle toimumise kohta saab
Haus Galeriist, Uus tn 17
Telef.: 6 419 471
e-post: haus@haus.ee
internet: www.haus.ee

|?>
< tagasi