Avaleht

Uudised

SUVI HAUS GALERIIS - koguni kolm näitust! 

Kallid kunstisõbrad,

Läheme nüüd puhkusele ja avame galerii taas 28. juulil, ent oleme teie jaoks kõigis kunstiküsimustes olemas. Saate jätta meile teateid e-kirjadena, millele vastame esimesel võimalusel või helistada pakilisemates küsimustes otse galerii juhatajale Piia Ausmanile: +372 52 77 334

Galerii suvenäitustega saate tutvuda meie kodulehe vahendusel, ent eelkokkuleppel on võimalik galeriid ka külastada. Kunstniku Ivika Luisk näitus "Kohal"  on juulis Maakri Kvartalis avatud tavapäraselt.

Haus Galeriis on eksponeeritud koguni kaks näitust. Rene Kari "Erootilised maastikud" ja valik moodsa kunsti nimekaid maalijaid näitusel "Kõnelused." Suvenäitusi saab galeriis külastada juulis eelkokkuleppel ning tavapäraselt taas augustis. Samuti saate näitustega tutvuda meie kodulehel, kus on avaldatud meeleolukas rida fotosid. 

Vaata lähemalt SIIT 

Kaunist kunstisuve kõigile!

HAUS GALERII SÕNUM PEALE 2021 AASTA KEVADOKSJONIT! 

Haus Galerii kevadoksjon on nüüd juba ammugi möödas ning aeg kokkuvõtteid ja järeldusi teha aga ka uusi plaane välja käia, mis meie sügisel saabuvat oksjonit puudutavad.

Haus-banner-estonian.jpg

Oleme paljudega teist peale oksjonit suhelnud ja tagasisidet saanud, ikka eesmärgiga, et kuulda, kuidas üritus osalejate poolt vaadatuna näis ning kuidas me oma juba peaaegu veerand sajandit regulaarselt toimunud enampakkumisi veelgi kvaliteetsemaks ja publikusõbralikumaks muuta saaksime.

Ja mida me siis järeldame, kallid sõbrad! Koroona ajad on ühtpidi olnud kõigile koormavad ent teisalt provotseerinud ka leidlikkusele. Nagu näha, on need innustanud meid looma uusi lahendusi oksjonite kaugkorraldusel kui publikul ei ole võimalik saalis viibida. Haus Galerii oksjonite IT-lahendused on märgatavalt täienenud ja te oletegi juba viimasel neljal oksjonil ise kohale tulemata osaledes saanud kasutada meie privaatset ja mugavat online platvormi. Tõsi on see, et meie online oksjonite korralduse kogemus on uus ja arenev ning sellest johtuvalt saame ehk oksjonitel seda külge sujuvamaks teha. Ajaliselt olid oksjonid nii teie kui ka meie jaoks liiga pikad, kuigi püüdsime neid samas muuta meelelahutuslikumaks tööde tutvustuste ja videoklippide vahendusel, mis positiivset vastukaja leidis.

Haus Galerii jaoks on olnud alati ja jääb oluliseimaks oksjoniteoste kollektsiooni sisuline tase ja selle esitluse kvaliteet. Kuidas siinkohal veelgi põhjalikumad olla? Midagi uut me leiutama ei hakka, küll aga oleme otsustanud oma kunagise kogemuse juurde tagasi pöörduda – juba enam kui kümmekond aastat tagasi, kui Haus Galerii oksjon koosnes kolmest eraldi valikust, milleks oli – vanema perioodi klassika, moodsa kunsti klassika ja graafika ning joonistus.

Selliselt kolmeosaline saab olema ka meie 2021. aasta sügisoksjoni valik. Nii saame ajastutele, teemadele, kui tehnikatele selgemini keskenduda ja ostjatele valikuid lihtsustada. Samuti plaanime iga valiku eraldi koostada ka arvuliselt kontsentreerituma, et oksjonite pikalevenimist vältida ja teoste taset võimalike hinnatõusude väärilisena hoida.

Seniks aga külastage meie näituseid ja tutvuge teostega galerii kodulehel, kuhu ikka midagi lisandub ja fookusesse asetub. Olete oodatud meie juurde kõigi oma kunstiküsimustega, puudutagu see siis kollektsioonide sisulisi momente, üksikuid mõtteid interjööri sisustamisel, kingituste tegemisel või olemasolevate tööde ringi raamimisel, et nende sisu ja tähendusi veelgi võimendada ja rõhutada. Kunst on meie kõigi eludele kauniks lisaväärtuseks, mille allhoovusi jätkuvalt avastada ja väljendusrikkust nautida.

Ilusate uute kunstikohtumisteni,

Piia Ausman

Haus Galerii

HAUSI OKSJONID - VAATA FILMILÕIKE TEOSTEST

VANEMA KUNSTI KLASSIKA OKSJON 7. MAI               MOODSA KUNSTI KLASSIKA OKSJON 8. MAI

My_Post_(1).jpg   My_Post_(2).jpg

KLIKI PILDIL