{$breadcrumb}

Eesti mõisamaastikud - Haus Galerii, Mall Nukke ja Corelli Music'u heategevuslik koostööprojekt

Alates 5. juulist kuni 5. augustini on Lihula mõisas avatud Mall Nukke maalinäitus „Eesti mõisamaastikud“, mis on uuenduslik osa kontserdisarjast „Eesti mõisad 2017“. Maalide müügiga toetatakse kontserdisarja viimast toimumispaika ehk Hummuli mõisakooli, täpsemalt seal õppivate laste loovuse arendamist.

Kõrgetasemeline ja elegantne kaasaegne eesti maalikunst ühendatud muusika, ajaloo ja arhitektuuriga - Haus Galerii kureerimisel eksponeeritakse Corelli Music’u korraldatud heategevusliku kontserdisarja „Eesti Mõisad 2017“ esimeses toimumispaigas ehk Lihula mõisas kunstnik Mall Nukke maale, sealhulgas värskelt valminud töid sarjast „Vaikelu Eesti Ilmaga“. Habrastes klaaskuulides peegelduvad mõisafassaadid ja nende ümber põimunud rahvusvärvides kangaribad jutustavad loo ühest etapist eesti rahva saatuse ja kultuuripärandi kujunemise teel, kogu näitus kõlab kokku nii voogavate vormidega härrastemajas ja mõisapargis kui kauni ja õrna barokkmuusikaga. Näituse teise osana on Mall Nukke figuratiivsed söejoonistused eksponeeritud ka Haus Galeriis Tallinnas.

Ostuhuvi korral palun võtke ühendust galeriiga (haus@haus.ee, 6419 471, E-R 10 - 18, L 11 - 16), misjärel teid registreeritakse oksjonile ja edastatakse parool oksjonikeskkonda sisenemiseks. Kasutajatunnuseks on kasutaja e-posti aadress.

Üldtingimused:
1. Pakkumised registreeritakse tema osalejakontole automaatselt
2. Pakkumise hinnasammuks on 50 EUR.
3. Tehtud pakkumisi tagasi võtta ei saa.
4. Arve oksjonilt ostetud teos(t)e eest tuleb tasuda 3 päeva jooksul pärast arve saamist.

logi sisse