Avaleht

Uudised

KEVADOKSJON TULEKUL - TUTVUSTAME TEOSEID LÄBI FILMI!  

Haus Galerii avab läbi kevadoksjoni näituse veelgi enam esitletud piltide sisu. Oleme teinud oksjoniteostest väikese valiku, mille ainetel valmivad järgemööda töid tutvustavad filmilõigud. Kutsume teid koos meiega kunstile lähemale astuma, et näha seda, mis on maalidel olevate valguste, varjude ja värvide taga - mõte ja ruum, mida rõhutada.

Tekstid filmidele on kirjutanud kunstiekspert Mai Levin ja kunstiloolane Eero Epner. Hääled on andnud näitlejad Lembit Peterson, Maria Peterson ja Tarmo Song. 

FILMID LEIATE SIIT 

EURO-BAnner-2019.jpg

Haus Galerii kevadoksjon toimub 25. aprillil algusega kell 20.00 galerii ruumides, Uus tn. 17.  

Oksjonitöödega saab tutvuda nii kodulehel kui ka galeriis avatud näitusel. 

OKSJONIKATALOOGI LEIAD SIIT 

TRÜKIKATALOOGI pdf FAILI LEIATE SIIT

Ekspositsioon on kevadiselt värvikas ja teosterohke – väljas on 54 teost, mis tutvustavad Eesti kunstiajalugu 20. sajandi alguskümnenditest läbi selle keskpaiga kuni kaasajani. Ikka on imeline tõdeda, et vaatamata enamike teoste pikkade aastate tagusele päritolule pakuvad need tänaseni nauditavaid võrdlusi, vaatlusi, kogemusi ja kaemusi, rikastades meie eluhetki vaid parimaga. Haus Galerii kevadoksjoni tööde ühisnimetajaks on ikka ja alati klassika! Esindatud on väärikas ja hoolikalt komponeeritud valik autoreid, kuhu galerii on panustanud oma 22 aastase töökogemuse.

Ikka kunsti kaudu teiega olles, 

Haus Galerii