Näitused > Sissejuhatus

Haus Galerii kureerib kahte näitusesaali, millest ühes on võimalik tutvuda meie pidevalt täieneva valikuga müüdavatest teostest ning teises korraldatakse isiknäituseid. Aastas avatakse kümmekond näitust, kus astuvad oma värskeima loominguga üles peamiselt kaasaegsed kunstnikud, kuid oleme korraldanud ka mälestusnäituseid ning loomeliitude ühisväljapanekuid. Traditsioonilisteks publikulemmikuteks on saanud Eesti Maalikunstnike Liidu ja Eesti Klaasikunstnike Ühenduse näitused. Samuti oleme korraldanud välisnäituseid koostöös erinevate riikide saatkondadega, mis on toonud siinse publikuni kunsti nii Kuubast kui Gröönimaalt. Kaks korda aastas, kevadel ja sügisel toimuvate oksjonite eel on aga kõigile huvilistele avatud eesti kunstiklassika pärle tutvustavad oksjoninäitused.

Näitustega kaasnevad teksti- ja pildimaterjalid ilmuvad meie kodulehele vastavalt uue näituse avamisele.

Näituste külastamiseks palume tulla galeriisse (Uus tn 17, Tallinn) selle lahtiolekuaegadel (E-R 10-18, L 11-16). Näituste külastamine on tasuta.

Näituste korraldamise arutamiseks palume kunstnikel või nende esindajatel meile kirjutada (haus@haus.ee) või helistada (6 419 471), et leppida kokku aeg kohtumiseks ning tööde ja senise loometegevusega tutvumiseks.